Saltear al contenido principal
936 641 054 esports@castelldefels.org
AGENDA ESPORTIVA LOCAL CAP DE SETMANA (1-2 ABRIL 2017)

AGENDA ESPORTIVA LOCAL CAP DE SETMANA (1-2 ABRIL 2017)

Dissabte 1 d’abril

  • 16h: Futbol (Campionat Catalunya Veterans, Primera Divisió): AFV Castelldefels – Veterans CF Sant Andreu de la Barca; Estadi Municipal d’Els Canyars
  • 16h: Futbol Sala Masculí (Segona Divisió B, Grup 3): CCR Castelldefels – AE L’Hospitalet Bellsport; Pavelló Mpal Can Vinader
  • 18h: Futbol (Tercera Catalana, Grup 8): UE Castelldefels B – CF Olesa; 18h; Estadi Municipal d’Els Canyars
  • 19h: Bàsquet Masculí (Territorial Catalana, Grup 3): CB Roquetes – CB Joventut Castelldefels; Pavelló Municipal Miquel Meca Torres (Les Roquetes, Sant Pere de Ribes)
  • 19:30h: Handbol Femení (Divisió d’Honor Plata, Grup C): Esportiu Castelldefels Femení – Elda Prestigio; Pavelló Mpal Can Vinader

 

Diumenge 2 d’abril

  • 09h: Hoquei Herba Femení (Primera Divisió Femenina): Real Sociedad de San Sebastián – Sènior Femení Castelldefels Hockey Club; Estadi Bidebieta-Aiete
  • 12h: Futbol (Primera Catalana, Grup 2): UD Vista Alegre – FC Santboià; Estadi Municipal Can Vinader
  • 12:30h: Futbol (Tercera Catalana, Grup 8): CD Almeda – UD Can Roca 74; Mpal d’Almeda (Cornellà)
  • 12:45h: Futbol Sala Femení (Segona Divisió, Grup 2): FSC Assessoria Pear – AECS L’Hospitalet; Pavelló Municipal Can Vinader
  • 16:30h: Futbol (Tercera Divisió, Grup 5): UE Figueres – UE Castelldefels; Estadi Municipal de Vilatenim
  • 17h: Handbol Masculí (Quarta Catalana, Segona Fase): Esportiu Castelldefels Masculí – BM La Roca 1923; Pavelló Municipal Can Vinader
  • 17h: Futbol Sala Masculí (Primera Catalana, Grup 3): FSC Tibu-Ron Castelldefels – AD Castellnou; Pavelló Col.legi SA-FA (Gavà)
  • 18h: Futbol (Quarta Catalana, Grup 11): UD Vista Alegre B – CF Atlètic Prat Delta B; Estadi Municipal Can Vinader
  • 18:15h: Bàsquet (Lliga EBA, C-B): BBA Castelldefels – CB Valls; Pavelló Municipal Can Vinader
  • 20:30h: Futbol Sala Masculí (Primera Catalana, Grup 3): CFS Cornellà – CCR Castelldefels ‘B’; Pavelló Municipal Sant Ildefons (Cornellà)

 

 

 

 

 

 

 

Volver arriba