skip to Main Content
936 641 054 esports@castelldefels.org
AGENDA ESPORTIVA LOCAL CAP DE SETMANA (25-26 De Març 2017)

AGENDA ESPORTIVA LOCAL CAP DE SETMANA (25-26 de març 2017)

Dissabte 25 de març

  • 15:45h: Futbol Sala Masculí (Primera Catalana, Grup 3): CF Safa Anosda Sabadell – FSC Tibu-Ron Castelldefels; Pavelló Poliesportiu SAFA Sabadell
  • 16h: Futbol (Campionat Catalunya Veterans, Primera Divisió): Veterans CF Gavà – AVF Castelldefels; Mpal Can Tintorer
  • 16h: Hoquei Herba Masculí (Primera Catalana, Grup 2): Castelldefels Hockey Club Masculí – RC de Polo de Barcelona; Via Fèrria Castelldefels
  • 16:15h: Bàsquet Masculí (Territorial Barcelona, Grup 4): BM Viladecans B – CB Territoribasket Castelldefels; Pavelló Atrium Viladecans
  • 17h: Bàsquet (Lliga EBA C-B): AE Muro Basket – BBA Castelldefels; Poliesportiu Municipal Muro (Mallorca, Illes Balears)
  • 17h: Tennis Taula (Preferent Barcelona, Grup 1): CTT Vilafranca – CTT Castelldefels; Instal.lacions CTT Vilafranca del Penedès
  • 18h (hora insular, 19h a la Península): Futbol Sala Femení: AD Club Teldeportivo – FSC Assessoria Pear; Polideportivo Teror (Gran Canaria)
  • 18h: Futbol (Tercera Catalana, Grup 8): CF Martorell B – UE Castelldefels B; Complex Esportiu Torrent de Llops
  • 18:30h: Handbol Femení (Divisió d’Honor Plata, Grup C): Agustinos Alicante – Esportiu Castelldefels Femení; Pabellón Colegio San Agustín (Alicante)
  • 19:30h: Handbol (Quarta Catalana, Segona Fase): Handbol Lleida Pardinyes – Esportiu Castelldefels Masculí; Pavelló Lleida Pardinyes
  • 19:45h: Futbol Sala Masculí (Primera Catalana, Grup 3): CCR Castelldefels B – CFS Sant Joan Despí; Pavelló Can Roca
  • 20:30h: Futbol Sala Masculí (Segona Divisió B, Grup 3): Natació Sabadell – CCR Castelldefels; Instal.lacions Municipals Can Balsach (Sabadell)

 

Diumenge 26 de març

  • 11h: Rugby Masculí (Quarts de Final Divisió d’Honor; Eliminatòria a partit únic): CEU – CRUC Masculí; Pistes UB (Barcelona)
  • 12h: Hoquei Herba Femení (Primera Nacional Femenina): RGC Covadonga – Castelldefels Hockey Club Femení; Instalaciones RGC Covadonga (Gijón)
  • 12h: Futbol (Tercera Divisió, Grup 5): UE Castelldefels – UE La Jonquera; Mpal d’Els Canyars
  • 12h  Futbol (Primera Catalana, Grup 2): CP San Cristóbal – UD Vista Alegre; Municipal Ca n’Anglada (Terrassa)
  • 12h: Bàsquet Masculí (Territorial Barcelona, Grup 4): CB Joventut Castelldefels – AE Bàsquet Pratenc; Pavelló Can Roca
  • 18h: Futbol (Tercera Catalana, Grup 10): UD Can Roca 74 – CF La Florida; Mpal Can Vinader
  • 18h: Futbol (Quarta Catalana, Grup 11): CF Can Clota – UD Vista Alegre B; Mpal Almeda (Cornellà)

 

 

 

 

 

Back To Top